سبد خرید

ویژگی های متمایز گانودرما

نوشته شده توسط ادمین سایت 2022-07-17 15:21:30
ویژگی های متمایز گانودرما

از دلِ خاک تا فنجان شماچه چیزی محصولات گانودرما را متمایز می سازد؟
خیلی ساده است، بخاطر گانودرما؛ گانودرما ماده اصلی موجود در این گیاه است که در آسیا کاربرد داشته و در دیگر کشورهای دنیا هم مجبوبیت بسیاری یافته است.
داستان این ماده معجزه آسا، و قارچِ آن از این قرار است...
 

یافتن قارچ هاقرن ها قبل نوعی گیاه قارچی— یک قارچ فوق العاده معروف به گانودرما— کشف شد.
اما اینگونه گیاهی هیچ شباهتی به دیگر گونه های شبیه به خود ندارد.
گانودرما قارچی نیست که در آشپزی کاربرد داشته باشد، بلکه بخاطر فواید آن در فرهنگ سنتی آسیا بکاررفته و می توان آن را در مکمل ها، محصولات مراقبت پوستی و انواع محصولات روزانه در سرتاسر دنیا یافت.

 

قارچ سحرآمیزگانودرما قارچ بسیار زیبایی بوده و شبیه چیزی ماوراءطبیعی است که انگار مستقیم از دنیای خیالی دیزنی لند پایین آمده است.
این قارچ از این لحاظ منحصربفرد است که روی چوب و عموما روی بدنه درختان بزرگ (زنده یا مرده) در جنگل های بزرگ در مناطق استوایی آسیا می روید.
ریشه قهوه ای و بلند و کلاهک نارنجی رنگ این قارچ آن را به یک گیاه زیبا تبدیل کرده، اما پیدا کردن آنها در طبیعت کار دشواری است چون در مناطق جنگلی انبوه می روید.
ما در محصولات خود از باکیفیت ترین گانودرمای پرورش¬یافته در بهترین مناطق جنگلی استفاده می کنیم.

 

پادشاه گیاهانگانودرما هزاران سال برترین گیاه محسوب می شد.
نام چینی گانودرما، لینگژی، به معنای "قدرت معنوی" است و ژاپنی ها به آن ریشی می گویند که به معنی "پادشاه گیاهان" است.
این قارچ ها در بسیاری از تمدن های باستان کاربردی فراتر از ماده غذایی داشته اند.
گذشتگان بر این باور بودند که این قارچ فواید سلامت فوق العاده ای دارد.

 

از سلسله مینگ تا پزشکی مدرن چیندکتر شی-جین لی— که در دوران سلسله مینگ شهرت بسیاری داشته— استفاده از گانودرما را در کتاب معروف خود "دارونامه بزرگ" تایید کرده است.
او در این کتاب مصرف متداول گانودرما را ارتقاء داده است!

 

تفاوت طبیعیگونه ای از گانودرما که هاگ های ارزشمندی تولید می کند و در چین ارزش بسیاری دارد بسیار منحصربفرد است، از این لحاظ که روی تنها درختان می روید.
اما بعضی از شرکت ها گانودرمای خود را با استفاده از کیسه های پلاستیکی برداشت می کنند، و این یعنی این هاگ های ارزشمند نمی توانند بخوبی پراکنده شوند و این روش پرورش فواید و کارایی گانودرمای برداشت شده را کاهش می دهد.

 

یک محصول ارگانیکبازاریابان ایرانیان زمین یکی از اولین شرکت های بازاریابی شبکه ای است که در تولید این محصول ارگانیک همکاری داشته و این "گنجینه زندگی" را در اختیار هموطنان خود قرار می دهد.

whatsapp
برگشت به بالا